Treść główna

logo teatru - okrągła pieczątka. czarny napis na białym tle

Oferta pracy – Pracownik techniczny, elektro-akustyk Sceny Atelier – Światło – Realizator dźwięku

Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem poszukuje pracownika na stanowisko – Pracownik Techniczny, elektro-akustyk Sceny Atelier.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie techniczne oraz obsługa (światło, dźwięk, multimedia) w trakcie trwania warsztatów i zajęć prowadzonych na Scenie Atelier oraz prezentacji ich efektów, np.: pokazów publicznych;
  • wsparcie techniczne podczas prezentowanych gościnnych spektakli i wydarzeń artystycznych (technika sceniczna);
  • montaż/demontaż sprzętu nagłośnieniowego oraz oświetleniowego i projekcyjnego oraz urządzeń efektowych;
  • bieżąca konserwacja oraz wykonywanie drobnych napraw oraz uzupełnianie instalacji elektrycznych i osprzętu elektrycznego (w miarę posiadanych uprawnień i umiejętności – zgodnie z zasadami BHP);
  • monitorowanie stanu instalacji sanitarnej (a także bieżąca konserwacja oraz usuwanie drobnych usterek i awarii – w miarę posiadanych umiejętności i uprawnień);
  • monitorowanie wyposażenie i wykonywanie drobnych prac naprawczych (w miarę posiadanych uprawnień i umiejętności);
  • dbanie o powierzone mienie, stan techniczny i gotowość eksploatacyjną powierzonego sprzętu;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe
  • posiadanie kwalifikacji do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi i konserwacji dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV potwierdzonych aktualnym świadectwem kwalifikacyjnym SEP (E) – ewentualna gotowość do zdobycia uprawnienia;
  • obsługa komputera;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wys. pow. 3m;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą;
  • zaangażowanie i pracowitość;
  • uważność i odpowiedzialność;
  • wysoka kultura osobista;

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • ciekawą, rozwojową, pełną wyzwań pracę w renomowanym Teatrze 'Witkacy’;
  • pełne wdrożenie;
  • przyjazną atmosferę pracy;

WARUNKI APLIKOWANIA:

Termin nadsyłania zgłoszeń do 10 kwietnia 2024, do godz.24:00 na adres: dorotaj@witkacy.pl , w tytule prosimy wpisać: 'Oferta pracy – Pracownik techniczny, elektro-akustyk Sceny Atelier’.
Dopuszczamy możliwość rozpoczęcia spotkań z kandydatami w trakcie naboru zgłoszeń. Rozstrzygnięcie naboru do dnia 10 maja 2024 r.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące elementy:
CV wraz z zapisem dotyczącym zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach.

Narzędzia dodatkowe

Accessibility YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki