Treść główna

baner - warsztaty zielarskie - czarny napis na kremowym tle z żółtymi bazgrołami, na górze po lewej zielony rysunkowy ptaszek, po prawej napis Witkacy atelier

Noc Kupały – warsztaty zielarskie (tworzenie mydełek)

Świętuj wraz z nami rozpoczęcie lata w Atelier! Spędźmy wspólnie ten wyjątkowy czas w wyjątkowej atmosferze, tworząc naturalne produkty do ziołowej pielęgnacji. Odkryj
magiczne właściwości ziół i zanurz się w pradawne tradycje, które odżywią nie tylko ciało, ale i duszę.

Ziołowa pielęgnacja – warsztaty tworzenia mydełek

Podczas warsztatów dzieci nauczą się samodzielnie przygotowywać naturalne kosmetyki – mydełka. Poznają także właściwości ziół, które można stosować do pielęgnacji. Każdy z uczestników stworzy ziołowe mydło glicerynowe według własnej receptury.

Prowadząca: Monika Śliwińska

Koszty: 35 zł/os.

Kiedy? 21 czerwca, godz. 16:00

Czas trwania zajęć: 1h

Dla kogo? Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 7. roku życia

Formularz zgłoszeniowy

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zagwarantować swój udział w warsztatach prosimy o wypełnienie formularza oraz uiszczenie opłaty, klikając „zapisz się”.

O prowadzącej

Monika Śliwińska – dyplomowana zielarka-fitoterapeutka, przyrodniczka, rękodzielniczka, pedagożka, przewodniczka tatrzańska, instruktorka Nordic Walking Na co dzień zajmuje się wykorzystywaniem roślin w dbaniu o zdrowie i samopoczucie. Z wiedzy o roślinach korzysta także podczas farbowania tkanin barwnikami roślinnymi oraz metodą druku botanicznego. Zajmuje się również pleceniem makram w połączeniu z innymi technikami rękodzielniczymi oraz zdobieniem papieru i tkanin metodą cyjanotypii z użyciem motywów roślinnych. Prowadzi warsztaty zielarskie, warsztaty rękodzieła, leśne kąpiele i zajęcia ruchu w naturze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Fascynuje się tym, na jak wiele sposobów można budować relacje z otaczającą naturą.

Narzędzia dodatkowe

Dostępność YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki
Powrót na górę strony