Treść główna

baner - warsztaty zielarskie - czarny napis na kremowym tle z fioletowymi bazgrołami, na górze po lewej i na dole po prawej zielony rysunkowy ptaszek, na górze po prawej napis Witkacy atelier

Tie-dye

Zapraszamy na kreatywne i barwne warsztaty tie-dye, podczas których odkryjesz magię tworzenia własnych, unikalnych wzorów na tkaninach! Tie-dye to technika barwienia tkanin, która pozwala na uzyskanie kolorowych, abstrakcyjnych wzorów poprzez wiązanie, skręcanie i zanurzanie materiału w barwnikach. Podczas warsztatów najpierw nauczymy się tworzyć naturalne barwniki z produktów kuchennych i polnych, a następnie za pomocą techniki tie-dye zafarbujemy przygotowanymi barwnikami materiały, tworząc oryginalne wzory. Zabierz do domu coś, czego nikt inny nie ma – koszulkę, którą samodzielnie stworzyłeś i możesz dumnie nosić na piersi! Dołącz do nas i stwórz coś wyjątkowego!

Co zabrać ze sobą?
Koszulki, torby lub inne tkaniny do barwienia, którym można nadać nowe życie i wzbogacić je o niepowtarzalne wzory! (najlepiej białe, z naturalnego materiału np. 100% bawełna)
Strój, który może się zabrudzić.
Dobre nastawienie i chęć do eksperymentowania!

W cenę warsztatów wliczone są wszystkie niezbędne materiały, takie jak barwniki, gumki, rękawiczki, a także tkaniny do barwienia, jeśli uczestnik nie przyniesie własnych.

Prowadząca: Julia Grabowska

Koszty: 35 zł/os.

Kiedy? 15 czerwca, godz. 13:00

Dla kogo? Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek!

Gdzie? Teatr im. ST. I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Zakopane. Witkacy Atelier, Malarnia (Wejście znajduje się od strony Zaułku Witkacego)

Formularz zgłoszeniowy

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zagwarantować swój udział w warsztatach prosimy o wypełnienie formularza oraz uiszczenie opłaty, klikając „zapisz się”.

Narzędzia dodatkowe

Dostępność YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki
Powrót na górę strony