Treść główna

Tydzień street art’u – warsztaty psychoanalizy rapu

Znasz Okiego lub Young Leosie? Wpadaj do nas na warsztaty!
Zapraszamy młodzież na wyjątkowe warsztaty poświęcone PSYCHOANALIZIE RAPU! Nasze spotkanie to nie tylko spotkania, to nie tylko możliwość słuchania ulubionej muzyki, ale przede wszystkim podróż w świat emocji  i przeżyć, wyrażonych przez muzykę hip-hop.
Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję puszczać swoje ulubione kawałki muzyczne i dzielić się znaczeniem, jakie te utwory mają w ich życiu. Będziemy wspólnie analizować teksty, odkrywać ukryte przekazy, dyskutować o tym, jak muzyka wpływa na nasze samopoczucie i emocje.

Muzyka jest doskonałym nośnikiem emocji. Często sięgamy po nią , kiedy czujemy się samotni, smutni, niezrozumiani, wściekli lub zadowoleni. Towarzyszy nam w najważniejszych momentach życia – tych radosnych, jak i tych smutnych. W tekstach rapowych możemy odnaleźć siebie, zrozumieć swoje emocje i ukoić nerwy.

Ponadto na warsztatach dowiemy się, jak ważna jest muzyka w procesie radzenia sobie z emocjami i jak może pomóc w lepszym zrozumieniu samego siebie. To także świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i dzielenia się pasją do muzyki.

Dołącz do nas i odkryj moc psychoanalizy rapu!

Prowadząca: mgr Weronika Potaczek – Centrum Rozwoju i Psychologii

Koszty: 25 zł/os.

Kiedy? 31 lipca, godz. 12:00

Czas trwania zajęć: 2h

Wiek uczestników: Młodzież od 14. roku życia

Gdzie? Teatr im. St. I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Zakopane. Witkacy Atelier

Formularz zgłoszeniowy

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zagwarantować swój udział w warsztatach prosimy o wypełnienie formularza oraz uiszczenie opłaty, klikając „zapisz się”.

O prowadzącej

mgr Weronika Potaczek (Centrum Rozwoju i Psychologii) – psycholog, psychoterapeuta,  absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła studia podyplomowe „Psycholog jako biegły sądowy” na Uniwersytecie SWPS oraz studia podyplomowe „Problemy psychologii klinicznej dzieci i młodzieży”. Absolwentka całościowego kursu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W latach 2020-2022r. członkini zespołu badawczego NeuroSmog na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Za swoją pracę na rzecz dzieci została wyróżniona odznaką Gwiazdy Szeryfa Praw Dziecka UNICEF w 2019r. Posiada liczne doświadczenie w realizacji projektów w tym: projektów Ministerstwa Sprawiedliwości w latach 2018-2022, projektów Urzędu Marszałkowskiego. Posiada liczne referencje od samorządów, organizacji pozarządowych oraz instytucji naukowych jak Uniwersytet Jagielloński.
Od 2014 r. właścicielka Centrum Rozwoju i Psychologii Weronika Potaczek w Mszanie Dolnej, od 2021r. współwłaścicielka Myślenickiego Centrum Psychologii. Weronika ponadto jest fundatorem i prezesem Fundacji PoWer działającej od 2021r. Jest główną inicjatorką otwarcia pierwszego w Małopolsce a dziewiątego w Polsce Centrum Pomocy Dzieciom, które wspiera Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Działania Weroniki Potaczek skierowane są na poprawę jakości życia dzieci i młodzieży zamieszkującej obszar południa Polski w tym Podhala. W ramach tych działań pracuje klinicznie z dziećmi, młodzieżą i rodzinami, szkoli kadrę pedagogiczną, występuje w imieniu dzieci przed samorządami lokalnymi, organizuje konferencje dla specjalistów pracujących na rzecz dobra dziecka.

Narzędzia dodatkowe

Dostępność YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki
Powrót na górę strony