Treść główna

Warsztaty ceramiczne z odlewania rzeczy z masy lejnej

Podczas zajęć uczestnicy będą realizować własne pomysły przy wykorzystaniu form do odlewów ceramicznych. Po dwóch tygodniach dzieła trafią z powrotem do rąk właścicieli na szkliwienie.

Terminy: 7, 21 maja, godz. 17:00
*7.05 – 2h odlewania, 21.05 1h szkliwienia

Czas trwania zajęć: 3h

Koszty: 100 zł/os. (Kwota obejmuje dwa spotkania)

Gdzie? Teatr im. St.I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Zakopane, Witkacy Atelier – Malarnia (wejście od Zaułku Witkacego)

Dla kogo? Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 10. roku życia

O prowadzącej

Karolina Fiedor | Pracownia Sztukomania
Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara i Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Ochrona Dóbr Kultury w Instytucie Historii Sztuki w Krakowie oraz abiturientka Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Rzeźba. W Zakopanem prowadzi Pracownię Ceramiki i Drewna „Sztukomania” połączoną z autorskim sklepem. Wykonuje regionalną oraz artystyczną ceramikę użytkową, a także wszelkiego rodzaju dodatki do wnętrz z drewna. W procesie realizacji swoich prac inspiruje się zarówno przedmiotami codziennego użytku, które kojarzą się z Podhalem jak i tatrzańską naturą, co daje jej przyjemność współpracy z regionalnymi instytucjami, które doceniają, a także licznie wspierają jej prace, mowa tu m.in. o Tatrzańskim Parku Narodowym, Muzeum Tatrzańskim oraz Agencji Tatrzańskiej. Prywatnie jest miłośniczką górskich wędrówek, wędkarstwa oraz dobrej kawy.

Narzędzia dodatkowe

Dostępność YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki
Powrót na górę strony