Treść główna

graficzny baner zajęć ceramicznych - fioletowy napis na biało, fioletowo, różowym tle

Warsztaty ceramiczne – „Mój wymarzony produkt użytkowy”

Czy masz ochotę na wyjątkową przygodę pełną kreatywności i inspiracji? Dołącz do
naszych warsztatów ceramicznych w Witkacy Atelier i przekuj swoją wyobraźnię w
niepowtarzalne dzieło sztuki! Pod czujnym okiem doświadczonej i utalentowanej Karoliny Fiedor oraz w otoczeniu artystycznej atmosfery, będziesz mógł/mogła eksperymentować z gliną, zdobywać nowe umiejętności i tworzyć przedmioty, które będą odzwierciedleniem Twojej wyjątkowej wizji. Odkryj pasję do ceramiki i stwórz produkt codziennego użytku, który doda wyjątkowego uroku każdej chwili.

Podczas warsztatów uczestnicy oraz uczestniczki będą mieli okazję stworzyć z gliny własny produkt, który następnie zostanie poddany wypaleniu. Po upływie dwóch tygodni dzieła trafią ponownie do rąk właścicieli na szkliwienie.

Terminy: 10, 24 kwietnia, godz. 17:00
*10.04 – 2h lepienia, 24.04 – 1h szkliwienia

Czas trwania zajęć: 3h

Koszty: 100 zł/os. (Kwota obejmuje dwa spotkania)

Gdzie? Teatr im. St.I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Zakopane, Witkacy Atelier – Malarnia (wejście od Zaułku Witkacego)

Dla kogo? Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 7. roku życia

Liczba miejsc jest ograniczona! Aby zagwarantować swój udział w warsztatach, prosimy o dokonanie wpłaty, klikając „Zapisz się”.

O prowadzącej

Karolina Fiedor | Pracownia Sztukomania
Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Kenara i Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Ochrona Dóbr Kultury w Instytucie Historii Sztuki w Krakowie oraz abiturientka Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Rzeźba. W Zakopanem prowadzi Pracownię Ceramiki i Drewna „Sztukomania” połączoną z autorskim sklepem. Wykonuje regionalną oraz artystyczną ceramikę użytkową, a także wszelkiego rodzaju dodatki do wnętrz z drewna. W procesie realizacji swoich prac inspiruje się zarówno przedmiotami codziennego użytku, które kojarzą się z Podhalem jak i tatrzańską naturą, co daje jej przyjemność współpracy z regionalnymi instytucjami, które doceniają, a także licznie wspierają jej prace, mowa tu m.in. o Tatrzańskim Parku Narodowym, Muzeum Tatrzańskim oraz Agencji Tatrzańskiej. Prywatnie jest miłośniczką górskich wędrówek, wędkarstwa oraz dobrej kawy.

Narzędzia dodatkowe

Dostępność YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki
Powrót na górę strony