Treść główna

Warsztaty charakteryzatorskie dla dzieci

Czy marzysz o przemianie w zupełnie inną osobę? Czy ciekawią Cię sekrety, jakimi posługują się artyści charakteryzujący w teatrze i filmie, aby stworzyć niezwykłe efekty? Jeśli tak, to nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie!
Podczas naszych zajęć charakteryzatorskich zagłębisz się w fascynujący świat metamorfozy, gdzie Twoje możliwości są nieograniczone. Zobaczysz, w jaki sposób stworzyć fantastyczny i baśniowy makijaż lub realistycznie wyglądające rany. Zdobędziesz również wiedzę o różnych technikach, narzędziach i materiałach wykorzystywanych w pracy charakteryzatora.

Wraz z nami przeniesiesz się do magicznego świata fantastyki, tworząc charakteryzacje inspirowane ulubionymi postaciami z bajek i opowieści! Odkryj wyjątkową przyjemność tworzenia i zabawy poprzez sztukę charakteryzacji.

Kiedy? 17 kwietnia, godz. 16:00

Czas trwania zajęć: 2h

Koszty: 30 zł/os.

Gdzie? Teatr im. St.I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Zakopane, Witkacy Atelier – Malarnia (wejście od Zaułku Witkacego)

Prowadząca: Maja Chyc-Myrmuła, charakteryzatorka Teatru Witkacy

Liczba miejsc jest ograniczona! Aby zagwarantować swój udział w warsztatach, prosimy o dokonanie wpłaty, klikając „Zapisz się”.

Narzędzia dodatkowe

Dostępność YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki
Powrót na górę strony