Treść główna

Warsztaty charakteryzatorskie dla młodzieży

Czy marzysz o przemianie w zupełnie inną osobę? Czy ciekawią Cię sekrety, jakimi posługują się artyści charakteryzujący w teatrze i filmie, aby stworzyć niezwykłe efekty? Jeśli tak, to nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie!
Podczas naszych zajęć charakteryzatorskich zagłębisz się w fascynujący świat metamorfozy, gdzie Twoje możliwości są nieograniczone. Zobaczysz, w jaki sposób stworzyć fantastyczny i baśniowy makijaż lub realistycznie wyglądające rany. Zdobędziesz również wiedzę o różnych technikach, narzędziach i materiałach wykorzystywanych w pracy charakteryzatora.

Podczas naszych zajęć poznasz sztukę tworzenia profesjonalnego makijażu charakteryzacyjnego ran ciętych i postrzałowych! Pod okiem naszej doświadczonej instruktorki odkryjesz, jakie techniki i materiały używane są w teatrze oraz na wielkim ekranie do odwzorowania autentycznych obrażeń ciała.

Kiedy? 26 kwietnia, godz. 16:30

Czas trwania zajęć: 3,5h

Koszty: 30 zł/os.

Gdzie? Teatr im. St.I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Zakopane, Witkacy Atelier – Malarnia (wejście od Zaułku Witkacego)

Prowadząca: Maja Chyc-Myrmuła, charakteryzatorka Teatru Witkacy

Liczba miejsc jest ograniczona! Aby zagwarantować swój udział w warsztatach, prosimy o dokonanie wpłaty, klikając „Zapisz się”.

Narzędzia dodatkowe

Dostępność YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki
Powrót na górę strony