Treść główna

Warsztaty plastyczne

Odkryj magiczną moc kreatywności na naszych zajęciach plastycznych! Przekształć z Katarzyną Murzyn zwykłe kawałki kartonu i papieru w piękne i wyjątkowe motyle, które ożyją pod Twoimi rękami! Nasze zajęcia to nie tylko proces tworzenia dzieł sztuki, to podróż do świata wyobraźni i nieskończonych możliwości. Każdy kawałek kartonu jest jak pusta karta, czekająca na historię do opowiedzenia. Zapraszamy Cię do dołączenia do nas i doświadczenia tego magicznego procesu tworzenia i transformacji.

Terminy warsztatów: 23, 25 kwietnia, godz. 17:00
*23.04 – 2h lepienia kartonu , 25.04 – 1,5h malowania

Czas trwania zajęć: 3,5h

Koszty: 60 zł/os. (Kwota obejmuje dwa spotkania)

Gdzie? Teatr im. St. I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Zakopane, Witkacy Atelier – Malarnia (wejście od Zaułku Witkacego)

Dla kogo? Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 7. roku życia

Liczba miejsc jest ograniczona! Aby zagwarantować swój udział w warsztatach, prosimy o dokonanie wpłaty, klikając „Zapisz się”.

O prowadzącej

Katarzyna Murzyn ukończyła Visual Merchandising w Krakowskich Szkołach Artystycznych i na co dzień prowadzi firmę Black Mind. Specjalizuje się w malowaniu głównie pejzaży górskich, portretów zwierząt i bajkowych światów w formie obrazów lub malowideł na ścianach.
Współpracowała z takimi firmami jak Bel-Ami, PKL czy Villa Adamo. Dodatkowo, odlewa gipsowe ramki, stworzyła metrową biomechaniczną wersję „Bitwy pod Grunwaldem” J. Matejki. Uwielbia ornamenty i kawę.

Narzędzia dodatkowe

Dostępność YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki
Powrót na górę strony