Treść główna

Warsztaty Wokalne

Masz już doświadczenie wokalne, ale pragniesz podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom? Chcesz podszkolić swoje umiejętności oddechowe i interpretacyjne, a także znaleźć nowe środki wyrazu? Te warsztaty są dla Ciebie!
Warsztaty mają na celu znalezienie nowych środków wyrazu, poznanie musicalowych
technik wokalnych, zgłębienie zależności emocja, myśl – głos.

Prowadząca: Agnieszka Przekupień

Dla kogo? Warsztaty dedykowane są osobom, które kształcą swój głos systematycznie i wiążą ze śpiewem swoją przyszłość, marzenia oraz ścieżkę zawodową.

Koszty: 55 zł/os.

Kiedy? 2 lipca, godz. 10:00

Czas trwania zajęć: 6h (z przerwą)

Wiek uczestników: 16+

Gdzie? Teatr im. St. I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Zakopane. Witkacy Atelier

Formularz zgłoszeniowy

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zagwarantować swój udział w warsztatach prosimy o wypełnienie formularza oraz uiszczenie opłaty, klikając „zapisz się”.

Program warsztatów

Warsztaty podzielone są na dwa bloki zajęciowe:

10:00 – 13:00 | Lekcje indywidualne w grupie:
• Każdy uczestnik będzie miał możliwość pracy indywidualnej z instruktorem, z towarzyszeniem pozostałych uczestników. Skupimy się na technikach wokalnych oraz zależności między emocjami, myślami a głosem.

13:30 – 15:00 | Nauka wspólnego utworu musicalowego:
• W drugiej części zajęć nauczymy się wspólnego utworu musicalowego z podziałem na głosy. Skoncentrujemy się na wspólnym brzmieniu w grupie oraz pracy zespołowej, doskonaląc umiejętność harmonijnego śpiewu.

Prowadząca

Agnieszka Przekupień – polska aktorka musicalowa, wokalistka i instruktorka wokalna. Znana z ról teatralnych m.in. Jenny
Waitress i Amneris w Aidzie w Teatrze Muzycznym „Roma”, Fantyny w Les Misérables w Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz Marii w West Side Story w Operze i Filharmonii Podlaskiej i in. Wielokrotna laureatka konkursów i festiwali wokalnych, wykładowca śpiewu w Akademii Muzycznej w Łodzi.
Ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza w Zakopanem w klasie fortepianu oraz Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Artystyczną w Zakopanem. W 2012 roku obroniła dyplom z filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, zaś w 2015 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.
Była wokalistką zespołu „Przez Znaczenie”. W 2015 roku została solistką w zespole Piotra Rubika, z którym nagrała dwie płyty „Pieśni Szczęścia” i oratorium „Z powodu Mojego Imienia” oraz wzięła udział w kilku trasach koncertowych po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Założyła fundację MUSICAMP, której „głównym celem jest promocja musicalu w Polsce m.in. poprzez
organizację warsztatów musicalowych oraz koncertów i spektakli”.

Narzędzia dodatkowe

Dostępność YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki
Powrót na górę strony