Treść główna

Warsztaty wokalne

Przygotuj się na ekscytującą podróż do głębin ekspresji wokalnej, gdzie Twój głos stanie się instrumentem nieskończonych możliwości! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką, czy też jesteś doświadczonym wokalistą, nasze zajęcia zapewnią Ci przyjazną i inspirującą atmosferę, w której Twój talent może rozwijać się bez ograniczeń!

Terminy warsztatów: 22 marca o godz. 16:00 oraz 23, 24 marca o godz. 12:00.
Czas trwania zajęć: 3h
Koszt: 80 zł/os.
Gdzie? Teatr im. St.I. Witkiewicza, ul. Chramcówki 15, Zakopane, Witkacy Atelier – Sala prób, Sala baletowa

Od prowadzącej

Celem programu „Uwolnij swój głos” jest odkrycie prawdziwego, naturalnego, pozbawionego zahamowań głosu przez uczestników warsztatów. Poprzez holistyczne podejście do każdej osoby, zapewniana jest przyjazna przestrzeń i atmosfera bezpieczeństwa i akceptacji, co pozwala na rozluźnienie całego ciała i uwolnienie głosu. Warsztaty rozpoczynają się od różnych zabaw słownych, ruchowych, muzycznych i aktorskich, które tworzą luźną i przyjazną atmosferę. Kolejny etap zajęć skupia się na rozluźnianiu ciała poprzez zadania ruchowe, aktorskie i automasaż, a także pracy z naturalnym oddechem. Elementy pracy z głosem są wprowadzane w zależności od wieku i zaawansowania grupy, obejmują artykułowanie dźwięków, śpiew grupowy, solowy, ćwiczenia rytmiczne i interpretację.

O prowadzącej

Beata Czajka-Rolińska – absolwentka Wydziału Wokalno – Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Z zawodu śpiewaczka operowa, ukończyła kierunek śpiew solowy w klasie obecnego Dziekana Akademii Muzycznej, prof. dra hab. Jacka Ozimkowskiego. Ukończyła Studium Pedagogiczne Akademii Muzycznej w Krakowie, specjalność – nauczanie śpiewu. Wokalistka, pedagog, instruktor wokalny. Certyfikowany nauczyciel Szkoły Muzycznej Yamaha.
Od czerwca 2023 roku rownież certyfikowany trener wokalny i terapeuta głosu Natural Voice Perfection Institute. Od lat prowadzi własne Studio Piosenki „Young Stars” w Rabie Wyżnej.

Narzędzia dodatkowe

Dostępność YouTube Instagram TripAdvisor
Odwróć kolory
Zmień rozmiar czcionki
Powrót na górę strony